Enormt bra utbud till blandade priser vilket gör att man vidgar sina vyer och får upp ögonen för nya märken etc. mycket lättnavigerad sida och roligt med de färdiga presentpaketen vilket är klockrena , fick ett själv nämligen.. en succé kort och gott.. ..
Frugan har börjat fråga efter min lön.
Jag törs inte berätta att adressändrat den direkt till KC.
Den hamnar ju där ändå :) :).
Tack för en service i världsklass.
Ni är bara bäst..
Bästa handlaren i norden! Grym service, gör allt för sina kunder och lite till. Abonnemanget är det bästa i landet, FB gruppen för de med abonnemang ja bara den är värd månadskostnaden...
Tack Martin för hjälp vid val av humidor blev hur bra som helst.
Snabb leverans 24 timmar senare så va den på plats.
Bästa servicen man kan få helnöjd.
Tack alla på Kind Cigars!
Mvh
Björn..
Sjukt grym service, beundransvärd tålamod när jag var ute efter min första pinne (uppskattar hjälpen). Framförallt väldigt bra rekommendationer. Har min nominering till "Årets online butik 2019". Keep it up..
Vän med Martin i 20+ år.
Kund i 10. Aldrig missnöjd. Toppnotch kvalite, utbud och service. Jag är stolt att vara din vän. Men...utan M-L och David hade det nog aldrig blivit så stort. Bakom varje framgångsrik man står en förvånad kvinna. ,;-) :-D..
Serivicen och allt är kanon, men det verkar vara dåliga tider för Kinds oxå då godisbiten som brukar skickas med i beställningar är borttagen. Jag verkligen hoppas att denna godisbit gör att alla anställda får behålla sitt jobb och igen behöver avskedas elller att ni går i konkurs.
/besviken godiskund
Tjena Anders - jag kan försäkra dig om att godbiten nu är återinförd (var den någonsin borta?) - välkommen tillbaka :D //martin..
Ett stort engagemang och känsla för detaljerna som sällan skådats. Har handlat en del från danska handlare och fått både torra och dåliga cigarrer, inget man förväntar sig. En glädje att vara kund hos Kind Cigars då kvalite levereras varje gång. ..